این توافق نامه بین شما و استارتاپ مامهود منعقد می شود. با کلیک شما بر روی گزینه "موافقم" در بخش حساب کاربری یا کلیک روی گزینه "موافقم" در خصوص هر یک از خدمات که توسط " مامهود" در دامنه www.momhood.ir و اپلیکیشن مامهود ، یا سایر خدمات مرتبط ارائه شده توسط “مامهود”شما موافقت می کنید که همه شرایط و قوانین موجود را خوانده ، درک کرده و پذیرفته اید. در این موافقتنامه شرایط استفاده قوانین عمومی ، و همچنین خط مشی رازداری ما در مامهود موجود است. لطفاً قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه فرمایید. شما با استفاده از خدمات ارائه شده توسط ما ، می پذیرید که 1.از ماهیت وبسایت ها، کسب و کارهای اینترنتی و اپلیکیشن ها آگاهی نسبی دارید. 2. با علم و اطلاع از کلیه شرایط و قوانین کشور و این سایت نسبت به استفاده از خدمات آن اقدام نموده اید. 3.جهت استفاده از بخش های مختلف سایت ، قوانین اختصاصی آن را مطالعه و پس از انتخاب گزینه "موافقم" امکان استفاده از آن خدمت را خواهید داشت. مهم : لطفا قبل از ایجاد حساب کاربری و استفاده از سایت نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات این سایت اقدام بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب گزینه ""موافقم"" به منزله قبولی و پذیرش تمامی شرایط و ضوابط مندرج در سایت بوده و عدم اطلاع شما از آن مسموع نخواهد بود.

تعاریف

 • شرکت سلامت مادر و کودک نورا صاحب امتیاز سایت و اپلیکیشن مامهود می باشد که به ارائه خدمات آ»وزشی و ارتباطی بین مادران و مادر بعد از اینها می پردازد.
 • مامهود : عبارت است از نام سامانه نرم افزاری اعم از سایت و اپلیکیشن با موضوع " آموزش و توانمندی سازی مادران و امکان تبادل نظر و تجربیات بین مادران" که قوانین و مقررات زیر برای استفاده کنندگان این سامانه نرم افزاری تدوین شده است.
 • کاربری : حسابی است که از طرف " شرکت " در اختیار کاربران قرار گرفته و از این طریق می توانند نسبت به اخذ یا ارائه خدمات موضوع فعالیت مامهود اقدام نمایند.
 • کاربر : شخصی که پس از ایجاد حساب کاربری از خدمات مامهود استفاده می نماید. در صورتی که کاربری در "مامهود" ثبت نام نکرده باشد، امکان استفاده از هیچ یک از خدمات را نخواهد داشت.

شرایط عمومی

 • شخص حقیقی خانم که حداقل 18 سال داشته باشد، می تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید.
 • هر حساب کاربری به صورت رایگان فعال خواهد بود و هیچ وجهی از بابت ثبت نام از کاربران تحت هیچ عنوانی اخذ نمی گردد. هم چنین پیامک های ارسال از سوی مامهود به شماره تماس کاربران ، هیچ هزینه ای را به کاربران تحمیل نمی نماید.
 • حساب کابری مختص استفاده شخص ثبت نام کننده و غیر قابل انتقال است، در صورت ارائه نام کاربری و رمز عبور به سایرین ، و در نتیجه بروز هر گونه اشکال ، ایراد ، سوءاستفاده ، شخص کاربر مسئول خواهد بود.
 • مسئولیت حفظ و نگه داری از نام کاربری و رمز عبور با کاربران بوده و کاربران مکلف اند در صورت فراموشی ، مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، از طریق ارتباط با پشتیبانی مامهود ، مورد را اطلاع دهند.
 • کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده مانند شماره تماس یا ایمیل مربوط به خود را به صورت صحیح و به‌ روز در مامهود وارد نماید. در صورت اثبات خلاف ، مسئولیت انسداد حساب کاربری توسط مامهود یا ممانعت از فعالیت در مامهود به عهده کاربر می باشد و در این خصوص حق هیچ گونه اعتراضی برای کاربر وجود نخواهد داشت.
 • کاربر متعهد می‌گردد که صرفا با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در "مامهود“ اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه، تماما مسئول بوده و مامهود به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
 • هر کاربر می تواند صرفا یک حساب کاربری در مامهود ایجاد نماید. در صورت اثبات خلاف ، مامهود می تواند نسبت به انسداد حساب کاربری شخص متخلف به صورت دایم یا موقت اقدام نماید.
 1. شرایط ثبت نام 

 

 1. اشخاص جهت ثبت نام در اپلیکیشن می بایست وارد بخش ثبت شده و اطلاعات لازم را وارد نمایند.
 2. نام کاربری اشخاص ، شماره تلفن همراه ایشان است.
 3. پس از ورود اطلاعات و ثبت آن ،مرحله احراز هویت یک مرحله ای می بایست انجام شود. یک کد امنیتی به شماره موبایل اعلامی ارسال می شود که شخص می بایست آن را در سایت وارد نماید. پس از انجام این مرحله حساب کاربری شخص فعال می شود.

5. حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

 • مامهود   تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می گیرد و با به روز ترین فناوری ها ، اقدام به حراست از داده ها می نماید. اما نظر به عدم امکان تضمین هک نشدن یا ربوده نشدن اطلاعات و داده های کاربران ، تعهد مامهود در خصوص حفظ محرمانگی داده ها صرفا از نوع تعهد "به وسیله" بوده و با اثبات اینکه اقدامات و تدابیر لازم جهت حراست از داده ها به عمل آمده ، مامهود و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. 
 • تمام مطالب بارگذاری شده در اپلیکیشن مامهود جهت آموزش و معرفی خدمات و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. استفاده از این مطالب در سایت‌های دیگر فقط با ذکر منبع  مجاز می‌باشد.
 • جهت سهولت پیگیری ها در صورت بروز هر گونه مشکل در خصوص تراکنش ها و پرداخت ها، سامانه نسبت به ثبت شماره تراکنش و شماره پیگیری بانک اقدام می نماید. 
 • این امکان برای مامهود هست که از آرم و علامت کاربرانی که از خدمات وی استفاده کرده اند ، به عنوان مشتری در سایت و شبکه های اجتماعی خود استفاده کند. 
 • مامهودبه منظور بهینه سازی نرم افزار، دریافت بازخورد، مطالعه آماری اطلاعاتی را از دستگاه کاربر جمع آوری می کند. این اطلاعات تنها در اختیار مامهودبوده و به هیچ وجه در اختیار شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرار داده نخواهد شد.

1- نوع دستگاه

2- شماره تلفن همراه

3- آدرس ایمیل

4- سیستم عامل

                5- آی پی (IP) دستگاه

6- نسخه سیستم عامل

 • اطلاعات فوق فقط با دستور مقام قضایی در اختیار مراجع ذی ربط قرار خواهد گرفت.

6. مسئولیت ها و تعهدات

 • مامهود تلاش خود جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران را بعمل می آورد لیکن تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی نخواهد داد.
 • در صورت ارسال هر گونه گزارش ، خطا ، پرسش و یا سایر موارد ، واحد پشتبانی مامهود ظرف 48 ساعت از تاریخ اعلام ، نسبت به رفع مشکلات کاربران و پاسخگویی اقدام می نماید.
 • بخش تبادل نظر موجود در اپلیکیشن مامهود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران موظف به رعایت قوانین جاری کشور هستند. هر نوع محتوای غیرقانونی یا طرح موضوعات مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه، موجب حذف محتوا توسط مدیر مامهود می شود. حساب کاربر خاطی نیز بنا به تصمیم شرکت مسدود خواهد شد. 
 • مامهود پیشنهاد میکند که کاربران برای ارتباط گرفتن با هم از بستر اپلیکیشن استفاده کنند و هیچ گونه اطلاعات شخصی دیگری با هم درو بدل نکنن. و در این صورت هیچ گونه مسئولیت بر عهده اپیلیکشن مام هود نخواهد بود.
 • صورتی اشخاص فاقد شرایط ایجاد حساب کاربری(خانم بالای 18 سال) نسبت به ثبت نام یا ایجاد حساب کاربری اقدام کند، این حق برای مامهود محفوظ است که نسبت به حذف حساب کاربری ایجاد شده اقدام و به هر طریق قانونی نسبت به مطالبه حقوق خود اقدام کند.

 

 

7. محتواها و تبادل نظر

 1. هر کاربر می تواند نسبت به طرح موضوع درج مطلب یا محتوا مشروط به رعایت کلیه قوانین کشور اقدام کند. مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده می باشد.
 2. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران مامهود و يا تفکر حاکم بر اين اپلیکیشن نيست. 
 3. محتوای غیر متعارف شامل الفاظ رکیک و نامربوط توسط مدیر مامهود حذف می شود. در صورت تکرار دسترسی کاربر به حساب کاربری مسدود خواهد شد.
 4. موضوعات و محتواهای تبلیغی در مامهود ممنوع است. به محض مشاهده محتوا حذف خواهد شد. هرن وع تقاضای دریافت وجه به هر نحو ممنوع و با نویسنده آن محتوا برخورد می شود. بدیهی است مامهود مسئولیتی در قبال محتواهای نویسندگان ندارد.
 5. ارائه مشاوره های پزشکی و مواردی که نیازمند پروانه یا مجوز خاص است ممنوع است.
 6. ارسال یا انتشار محتواهای موهن ممنوع است.

8. سایر موارد

 • در صورت تغییر قوانین و مقررات " مامهود" نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن و اخذ تاییده مجدد نسبت به اطلاع از تغییر قوانین از کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد ، ادعای عدم اطلاع از قوانین مسموع نخواهد بود. 
 • " مامهود" در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها و پیام ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.
 • " مامهود"  دسترسی مداوم و بی وقفه به را تضمین نمی نماید.
 • با توجه به فراهم بودن ابزارهای مختلف ارتباط کاربران با یکدیگر (همچون کامنت ها و نظرات زیر پست ها و چت اختصاصی) ایجاد هرگونه ارتباط خارج از محدوده مامهود(تلفن، موبایل، ایمیل، حضوری و ...) و یا ارسال اطلاعات تماس ، مامهوددر این خصوص هیچ گونه مسئولیتی ندارد. 
 • نحوه ارتباط " مامهود"  با کاربران از طریق واحد پشتیبانی به شماره ................ در حساب کاربری یا پیام کوتاه تلفن همراه می باشد. کلیه پیام های مامهودصرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می گردد.
 • هرگونه اقدامی از سوی کاربرکه منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های “مامهود“ شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. “مامهود“ این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز،علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.
 • انتقال مالیکت مامهود به هر نحو به دیگری ، موجب لغو حساب های کاربری کاربران نخواهد شد و کاربران همچنان امکان بهره مندی از خدمات مامهودرا دارند . 
 • تمامی مالکیت نرم افزار مامهود متعلق به شرکت "سلامت مادر و کودک نورابوده و کاربران صرفا حق استفاده از مامهود را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه ، هیچ نوع حقی اعم و نه محدود به مالکیت و سایر موارد به همچون علامت تجاری ، لوگو ، برند ، به هیچ نحوی به کاربران تعلق نداشته و ایشان صرفا می توانند در محدوده این قوانین و مقررات نسبت به استفاده غیر انحصاری، از خدمات اقدام نمیاند. هر گونه استفاده از نام و علامت تجاری مامهودتحت هر عنوانی ، مشمول حمایت های قانونی و مورد پیگرد قضایی قرار می گیرد. 
 • کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات “مامهود“ را روی سرورهای دیگر ارائه کنند.همچنین کاربرمجازنیست در نرم‌افزار”مامهود“ یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
 • کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری  (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی بر روی  “مامهود“ اجرا کند.
 • کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد ، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به مامهودنیز اقدام نماید. 
 • مامهودمسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود یا ارائه خدمات که در نتیجه مواردی خارج از اختیار مامهودنظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
 • مامهودحق دارد تا هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. 
 • مامهودحق لغو، تعلیق یا مسدود کردن دائمی یا موقت حق عضویت در سایت طبق نظر خود بنا به عدم رعایت قوانین و مقررات را به هر نحو را برای خود محفوظ میدارد و اعضا حق هیچگونه گله مندی در این زمینه را از خود سلب می کنند. 
 • مامهود تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است.